reklama zewnętrzna

Zewnętrzna wizytówka firmy musi być efektowna i rozpoznawalna.

litery przestrzenne

Główną zaletą liter i znaków przestrzennych jest brak tła. Całą nazwę można zamontować bezpośrednio do elewacji i już nie wymyślać jakie tło, materiał lub kolor będzie do niego pasował. Reklama zewnętrzna w różny sposób wykorzystuje litery przestrzenne.

Ponownie rozważając wykonanie liter przestrzennych należy zastanowić się nad światłem. Wychodząc od tej kwestii otrzymujemy:

  • litery podświetlane – widziane dniem i nocą, z nimi nie zginiesz w ciemnościach. Do budowy liter można wykorzystać różne technologie w zależności od ich wielkości oraz wysokości ich montażu.  Litery mogą świecić  z czoła, z boków lub światłem odbitym. Można je wykonać również z neonów, które wracają do łask.
  • litery niepodświetlane – niezrównana gama możliwych do zastosowania materiałów. Różne materiały to różne grubości, faktury i kolory.  Tak wykonane litery można zamontować na elewacji, ale również nakleić na szybę.

mASZ POMYSŁ NA REKLAMĘ

tablice wolnostojące

Główną zaletą tablic wolnostojących jest ich rozmiar. Dlatego są często wykorzystywane w reklamie umieszczanej przy drogach. Konieczność odsunięcia tablicy od pasa drogowego wymusza zwiększenie jej wielkości, aby była widoczna z dużej odległości.

Tablica wolnostojąca, może być również tablicą informacyjną. Dzięki wydrukom solwentowym osiągamy bardzo dużą czytelność drukowanego tekstu.

Tablice mogą być wykonane z różnych materiałów, dostosowując je do miejsca ekspozycji oraz ich trwałości.

NIE MASZ POMYSŁU

reklama wewnętrzna

Klienci nie tylko ogladają firmę od strony zewnętrzej, ale również od wewnętrznej. Ważny jest wówczas ład, prostota, czytelność oraz funkcjonalność. A to wszystko przydałoby się osiagnąć niestandardowymi elementami reklamy wewnatrznej, wtapiającej się w istniejący wystrój wnętrz.

Dlatego warto wykorzystać nasze doświadczenie, aby zachować spójny charakter wizerunku swojej firmy.

Elementy reklamy wewnętrznej:

  • tabliczki przydrzwiowe – z dibondu, szkła, plexi lub systemowe.
  • tablice informacyjne –  z dibondu, szkła, plexi lub systemowe.
  • logo –  na wejściu lub w recepcji.
  • oznaczenia drzwi –  np. toalet.